Midnight Blue

از زیروپدیا
پرش به: ناوبری، جستجو

هویت آبی نیمه‌شب وابسته به رنگ‌هاست و می‌تواند به هررنگی تبدیل شود. بنابراین هرآینه ممکن است با رنگ متفاوتی دیده شود. با این حال آبی نیمه‌شب همان‌طور که از اسمش پیداست نیمه‌شب‌ها در شفاف‌ترین حالت خودش قرار دارد. وبژگی منحصر به فرد او این است که اگر راس نیمه‌شب از او سوالی بپرسید به شما حقیقت را خواهد گفت. همچنین بهترین، شجاعانه‌ترین و احمقانه‌ترین ایده‌ها نیمه‌شب‌ها به ذهنش خطور می‌کند. در واقع آبی نیمه‌شب محکوم به زندگی‌ای بدون پیشرفت و پس‌رفت است. چرا که در ازای همه‌ی کارهای شجاعانه‌اش حداقل یک بار حماقت به خرج می‌دهد. آبی نیمه‌شب در جستجوی جاودانگی‌ست. و به صورت اتفاقی در حین عبور از این مسیر متوجه معمای سنگ مسروقه شد و به گروه کارآگاهان پیوست. این ایده اولین بار در یک نیمه‌شب سر راه آبی نیمه‌شب قرار گرفت. آبی نیمه‌شب معتقد است نامش خیلی طولاني‌ست و به ادم‌ها اجازه می‌دهد او را به اختصار «آبی» و یا «نیمه‌شب» خطاب کنند. آبی نیمه‌شب طی تلاش‌های بی‌وقفه موفق به کسب رتبه‌ی دوم در رده‌بندی اعضای انجمن زیرورو شد. او، امیدوار است در آینده بتواند سریع‌تر عمل کند. در حال حاضر از فعالیت‌های آبی اطلاعات دقیقی در دست نیست. به محض اطلاع از پروژه‌ی جدید او این صفحه به روز رسانی خواهد شد.

او یک «داستان‌باف» است. از کلمات ساده در تار و‌ از کلمات پیچیده در پود استفاده می‌کند و تابلوفرشی از واژه‌ها تحویل می‌دهد. قطع به یقین او جادوگر است اما هنوز درجه و نوع آن مشخص نشده. تخصصش در نوشتن ورد است اما در سطح دیگری از ورد کار می‌کند. با کلماتی که آن‌قدر در سرت تکرار می‌شوند تا باورشان کنی. او در پی یافتن سرزمین افسانه‌ای نهنگ‌هاست و می‌گوید یک روز به سفری برای پیدا کردنشان دست خواهد زد. نهنگ‌هایی که در آسمان هستند. شایعه‌ای در مورد او وجود دارد که یک بار در یک درگیری زخمی برداشته و از زخم صورتش جوهر سرمه‌ای به بیرون پاشیده. ولی این شایعات چندان پایه‌ و اساسی ندارند. او همچنین به بیماری فتیش کاغذ مبتلاست و هرجا کاغذ ببیند می‌دزدد.

او مدت‌هاست که یک رازبان (Raazbaan) است.

اگر خروارها ایده و حس و فکرِ افسارگسیخته توی ذهنتان بود یا یک تصویر مبهم از ماجرایی که باید روایت شود ولی نمی‌شود، کافی است به او ایمیل بزنید. در زمانِ بسیار کوتاهی همه‌ی آن‌چه توی ذهنتان بود، روی کاغذ جلوی چشمتان خواهدبود.

رکورد زمانی: زمان پلانک

midnightblue@obeid.ir